menu zar destek2 deney gulenyuz gazete nakliye yildiz klasor anlasma kullanici bilgi urun saat sozlesme pdf yorum iletisim dunya whatsapp alinti ampul foto arti monitor mouse kurumsal soru ok takvim ev telefon canta kampanya elmas bilim konum istatistik bina ceptelefonu video liste destek1 ayar para duyuru tamir sunum cuzdan sepet kalp
Büyükkayacık Mahallesi Karahisar Sokak No:10 Selçuklu - Konya

Yasal Uyarı
Anasayfa » Yasal Uyarı

Bu web sitesi (bundan böyle “Site”olarak anılacaktır) ORT Asya Makina’ya (https://www.ortasyamakina.com) ait olup, ORT Asya Makina’nın bir hizmeti olarak oluşturulmuştur. Lütfen siteyi kullanmadan önce kullanım koşullarını dikkatle okuyunuz.

Siteye girmek ve kullanmakla sitenin kullanım koşullarını kabul etmiş oluyorsunuz. Aşağıda yer alan kullanım koşulları’nı kabul etmiyorsanız, lütfen bu Site’yi kullanmayınız.

ORT Asya Makina bu yasal uyarıda yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir. Bu Site’ye her eriştiğinizde ve/veya bu Site’yi her kullandığınızda Kullanım koşullarını inceleyiniz. Kullanım Koşulları

Fikri Mülkiyet
Bu site’deki tüm materyallerin telif hakları ORT Asya Makina’ya aittir ve önceden ORT Asya Makina’nın yazılı izni olmaksızın, sadece herhangi bir ticari ve çıkar amacı olmadan kişisel bilgi edinmek amacıyla kullanabilir, indirebilir, kopyalayabilir ve yazdırılabilirsiniz. Bu site’de yer alan tüm bilgiler, tablolar, raporlar, tasarımlar, programlar ile buradan yapılan linkler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla sunulmuştur. Kullanıcılar bilgi ve dokümanları sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilir.

Gizlilik Politikası
ORT Asya Makina, ziyaretçilerinden elde ettiği tüm bilgileri, yetkisiz erişim ve kullanıma karşı korumak için gerekli tüm güvenlik önlemlerini alır ve periyodik olarak gözden geçirir.

Bağlantılar
Bu Site’den bağlantı yapılan herhangi bir web sitesiyle ilgili olarak, söz konusu web sitesinin içeriği ve işleyişi de dahil, ORT Asya Makina’nın hiçbir sorumluluğu yoktur. ORT Asya Makina bu bağlantıların içeriğini kontrol etmez. Bu bağlantıları kullandığınız takdirde, bu site’den çıkmış olacaksınız. Bu nedenle, bağlantı yapılan web siteleri veya içeriklerinde bulunan herhangi bir bilgi, yazılım, ürün ya da malzeme veya bu sitelerin kullanımından doğacak sonuçlar hakkında ORT Asya Makina sorumlu tutulamaz.

Güncelleme
ORT Asya Makina bu site’de mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayımlandığı anda yürülüğe girer. Sitenin kullanımı ya da site’ye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. ORT Asya Makina yapabileceği tüm bu değişiklikler esnasında 5070 sayılı Elektronik İmza Kanunu çerçevesinde yayınlamakla yükümlü olduğu bilgilerin kesintisiz olarak erişilebilir olması hususuna dikkat eder. Bu site’de yer alan herhangi bir bilgiyi, yetkisiz olarak herhangi bir şekilde tahrif etmek, çalışmasını engellemeye çalışmak cezai hukuki takibata neden olacaktır.

Bilgi Toplama
ORT Asya Makina, Siteye yapılan ziyaretler ile ilgili bilgileri takip edebilir. Bu siteye erişmek için kullandığınız İnternet servis sağlayıcısının adı ve Internet Protokol (IP) adresi, Siteye erişme tarihi ve saatiniz, Sitede bulunduğunuz sırada eriştiğiniz sayfalar ve Sitemize doğrudan bağlanmanızı sağlayan Web sitesinin Internet adresi gibi birtakım bilgiler ORT Asya Makina tarafından kaydedilebilir. Bu bilgiler sitenin iyileştirilmesi, eğilimlerin değerlendirilmesi ve kalitenin arttırılması için kullanılır.

Yetkili Mahkeme
Bu site’nin kullanımından doğan ve/veya yasal uyarıda yer alan koşul ve hükümlere ilişkin ve/veya bu web sitesi ile bağlantılı olarak çıkabilecek uyuşmazlıklarda Türkçe Yasal Uyarı metni esas olup, Türkiye Cumhuriyeti Konya Mahkemeleri yetkilidir.

Son güncelleme: 20.02.2020

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: